DSC_6694 (kopie)

Cvičení pro těhotné a po porodu

Udržet se ve formě během těhotenství je pro budoucí maminky velmi důležité. Vaše tělo se Vám nejen při porodu, ale také po něm odvděčí a mnohem rychleji se dostanete do kondice a zpátky na Vaši původní konfekční velikost. Ve studiu BODYWELL myslíme i na Vás, které prožíváte jedno z nejkrásnějších období v životě.

Cvičení pro těhotné a po porodu se zaměřuje na lehké zpevnění svalstva spojené s příjemným protahováním na styl pilates a jógy. Soubor speciálních cviků působí preventivně proti bolestem zad, problémům s krční páteří, ochabnutí břišních, prsních a hýžďových svalů nebo proti vzniku plochých nohou. Tělem vyplavené endorfiny během cvičení a po něm navozují pocit klidu a pohody jak pro maminku, tak i pro dítě v bříšku, které je díky mateřskému cvičení stimulované k růstu. Lekce je vedená certifikovaným trenérem, který dbá na správnost dýchání, techniku provedení cviků a přitom má individuální přístup ke každé klientce.

Konzultace s doktorem a doporučení cvičení během těhotenství je nevyhnutné. Vzhledem k zdravotnímu stavu je každá klientka povinná oznámit trenérovi, v kterém trimestru se nachází z důvodu správnosti výběru vhodných cviků.

Rozvrh

  • Středa 10:00 — 11:00