O nás

Fitness studio BODYWELL se jednoduše zakládá na dvou hlavních principech: individuální přístup a kvalitní služby. Prostředí studia je koncipováno do příjemné přátelské atmosféry a tvoří tak vhodné místo pro kvalitní cvičení, relaxaci, pocit pohody a příležitost k setkání se skvělými lidmi, kteří mají vždy úsměv na tváři.
U nás objevíte možnosti jak cvičit a regenerovat jinak než jste zvyklí z komerčních fitness center. Specializujeme se na osobní tréninky, lekce Power Plate, skupinové cvičení s omezenou kapacitou a také na masáže a fyzioterapii. Všechny tréninky jsou vedené zkušenými trenéry, důraz je kladen na správnou techniku provedení cvičení.

Základní prioritou je pro nás provozování kvalitních služeb se 100% individuálním přístupem, servisem a orientaci na splnění všech potřeb zákazníka. Děláme vše pro to, aby se u nás klient cítil příjemně, odreagoval se, zrelaxoval a to nejdůležitější – měl skvělý pocit z dobře odvedeného tréninku a dosáhl stanoveného cíle. Stačí přijít s úsměvem na tváři a tým BODYWELL se o vše postará. Funkční oblečení a ručník půjčujeme k tréninkům zdarma, proto si zcela jistě vystačíte s vlastními teniskami nebo pantoflemi 🙂

Během tréninku pracujeme s rozmanitými pomůckami, a proto u nás nenajdete různé fitness přístroje. Preferujeme cvičení s TRX, balančními pomůckami, expandery, různými druhy činek a kettleballů a další.

Při osobním tréninku pro Vás zaručujeme naprosté soukromí. Trenér je stoprocentně soustředěný jenom na Vás a Vy se můžete v klidu a pohodě koncentrovat na trénink bez jakýchkoli vnějších vlivů. Zároveň se také vyhnete tlačenici cizích lidí, nebo přeplněným prostorům fitness center.

Kromě cvičení jsme tu pro Vás i v oblasti regenerace a relaxace. Nabízíme profesionální bodové terapie a různé druhy masáží.

Věříme, že soukromý prostor studia v moderním minimalistickém designu si zamilujete už při prvním cvičení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým BODYWELL