O NÁS

Fitness studio BODYWELL se svým konceptem zaměřuje na soukromé cvičení pod dohledem osobního trenéra jako pro jednotlivce, tak pro skupiny.  Prostředí studia je koncipováno do příjemné přátelské atmosféry a tvoří tak vhodné místo pro kvalitní cvičení, relaxaci, pocit pohody a příležitost k setkání se skvělými lidmi, kteří mají vždy úsměv na tváři.

 

 

U nás objevíte možnosti, jak cvičit a regenerovat jinak než jste zvyklí z komerčních fitness center. Všechny tréninky jsou vedené zkušenými trenéry, důraz je kladen na správnou techniku provedení cvičení. Specializujeme se na:

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Osobní trénink

DUO osobní trénink

Power Plate cvičení

Cvičení v těhotenství a po porodu

Vrcholová příprava sportovců

Regenerace po zranění a operaci

 

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Jóga

Kruhový trénink

Příprava sportovních klubů

 

OSTATNÍ SLUŽBY

Výživové poradenství

Reflexní terapie (Připravujeme)

Sportovní masáže (Připravujeme)

Odborný kinesiotaping (Připravujeme)

Komplexní tělesná diagnostika

NÁŠ TÝM

Seznamte se s našimi trénery a instruktory, kteří jsou pro Vás k dispozici.  Společně tak můžete překonávat výzvy a naplňovat Vaše cíle ať už se rozhodnete pro individuální nebo skupinové tréninky. 

MAREK CIMBOLÁK

majitel, osobní trenér, instruktor Power Plate

MARTIN SVOBODA

osobní trenér, instruktor skupinových lekcí

KATARÍNA BAČIŠINOVÁ

majitelka, instruktorka Power Plate

ELENA KORMANOVSKAYA

instruktorka jógy

Základní prioritou je pro nás poskytování kvalitních služeb se 100% individuálním přístupem, servisem a orientaci na splnění Vašich cilů. Děláme vše pro to, aby se u nás klient cítil příjemně, odreagoval se, zrelaxoval a to nejdůležitější – měl skvělý pocit z dobře odvedeného tréninku a dosáhl stanoveného cíle. Stačí přijít s úsměvem na tváři a tým BODYWELL se o vše postará. 

Během tréninku pracujeme s rozmanitými pomůckami, a proto u nás kromě kardio strojů nenajdete klasické fitness přístroje. Preferujeme cvičení s vlastní vahou, TRX, balančními pomůckami, expandery, různými druhy činek a kettleballů a další. 

Při osobním tréninku pro Vás zaručujeme naprosté soukromí. Trenér je stoprocentně soustředěný jenom na Vás a Vy se můžete v klidu a pohodě koncentrovat na trénink bez jakýchkoli vnějších vlivů. Zároveň se také vyhnete tlačenici cizích lidí, nebo přeplněným prostorům fitness center. Funkční oblečení a ručník půjčujeme k osobním tréninkům zdarma, proto si zcela jistě vystačíte s vlastními teniskami nebo pantoflemi 🙂 

Věříme, že soukromý prostor studia v moderním minimalistickém stylu si zamilujete už při první návštěve a spoločně se vydáme na cestu za dosáhnutím Vašich cílů. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým BODYWELL